[Aktualizacja 30.01.21] Komunikaty dyrektora szkoły

Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie!

W panelu bocznym „nauczanie zdalne” publikowane będą  wszystkie najważniejsze informacje i zasady nauczania obowiązujące w naszej szkole od 26 października.

Komunikat z 30.01.2021r

Od poniedziałku,1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas I–III szkoły podstawowej oraz dzieci klas przedszkolnych kontynuują, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, naukę stacjonarną. Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie. W szkole będzie można zorganizować, w ramach konsultacji z nauczycielami, testy sprawdzające poziom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Wprowadzona została możliwość organizowania na terenie szkoły próbnych egzaminów ósmoklasisty. 

Komunikat z 23.11.2020r

Szkoły zostają zamknięte do 23 grudnia – nadal wszystkie klasy obowiązuje nauka zdalna.

Po zimowej przerwie świątecznej w całym kraju przerwa w nauce potrwa od 4 stycznia do 17 stycznia 2021r. i zastąpi dotychczasowe ferie zimowe. Tegoroczny wypoczynek będzie się jednak różnił od poprzednich. Dzieci i młodzież ze względu na zakaz organizacji wyjazdów na ferie zimowe ten czas spędzą w domach.

Komunikat z 5.11.2020r

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Komunikat z 23.10.2020r

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki (Dz. U. z dnia 23 października 2020 r. poz. 1870) od soboty 24 października 2020 r.  obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół.

Uczniowie klas IV – VIII przechodzą  na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV – VIII potrwa od 26 października do 8 listopada 2020 r., z możliwością przedłużenia. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z tygodniowym planem lekcji, głównie z użyciem platformy OFFICE 365 MS TEAMS.

Skip to content