Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia

Osiągnięcia w konkursach w roku szkolnym 2011/2012
  1. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny “Przyroda mojej Ojczyzny”
    Organizator: SSP im. Władysława Latosa w Kamieńczycach;
    • Kategoria kl. I – III: 3 miejsce: Kacper Sambór
    • Kategoria kl. IV – VI: 1 miejsce: Oliwia Bojko, 3 miejsce: Aleksandra Pionka
      Nauczyciele: Małgorzata Piotrowska, Danuta Bałaga
  2. IV Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej
    Organizator: Kazimierski Ośrodek Kultury
    • I miejsce: Jowita Książek
      Nauczyciel: Teresa Szlęk
  3. Poznaj i chroń swoją przyrodę
    Organizator: Koło Łowieckie “DIANA” w Kazimierzy Wielkiej
    • I miejsce: Oliwia Bojko
    • Wyróżnienie: Jowita Książek
      Nauczyciel: Danuta Bałaga
  4. V Przegląd Przedstawień Jasełkowych
    Organizator: Kazimierski Ośrodek Kultury
    • II miejsce: Klasa II: Kacper Nowak, Kacper Sambór, Dominika Sodo
      Klasa IV A: Nikola Pietras, Wiktoria Menkała, Mateusz Skrzyński, Kamil Możdżeń, Piotr Dziula, Dominik Jagielnik, Jakub Jaros, Mateusz Hamuda
      Klasa V B: Julia Kwiecień, Wiktoria Wojas, Zuzanna Kolanoś, Ola Pionka, Ola Cukrowska
      Nauczyciele: Katarzyna Erbel, Małgorzata Piotrowska
  5. Rejada
    Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kazimierzy Wielkiej
    • Konkurs czytania: 2 miejsce: Angelika Ściupider kl. VI A, 3 miejsce: Julia Sodo kl. IV B
    • Konkurs wiedzowy: 2 miejsce: Jowita Książek kl. VI A, Wiktoria Wojtkowicz kl. VI A, Angelika Ściupider VI A
      Nauczyciele: Teresa Szlęk, Jolanta Nowak
  6. I Konkurs Kolęd i Pastorałek
    Organizator: SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • Kategoria 0 – III: 1 miejsce: Gabriela Żulichowska z SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej, 2 miejsce: Wiktoria Pluta z SSP Wielgus, 3 miejsce: Anna Radosz i Bartłomiej Wiśniewski z SSP Kamieńczyce
    • Kategoria IV – VI: 1 miejsce: Aleksandra Prząda, Aleksandra Sado, Natalia Sikoria, 2 miejsce: Izabela Kozioł z SSP Gorzków; 3 miejsce: Szymon Kwieciński, Filip Maj z SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • Specjalne wyróżnienia: Kewin Kupiec (kl. 0) z SSP Wielgus, Wiktoria Musiał (kl. 0) z SSP Cudzynowice
    • Wyróżnienia: Adam Głusek z SSP nr 3, Oliwia Wendel z SSP nr 1, Gabriela Lewicka z SSP nr 1, Wiktoria Nowak z SSP Wielgus, Joanna Możdżeń z SSP nr 3, Natalia Przytuła z SSP nr 3, Aleksandra Marciszewska, Magdalena Żarnowiecka, Krzysztof Tarabuła z SSP nr 3.
  7. IX Konkurs Humanistyczny
    Organizator: Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach
    • Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego: Natalia Klimczyk, Natalia Kawecka, Wiktoria Wojas
      Nauczyciele: Teresa Szlęk, Katarzyna Erbel, Danuta Bałaga
  8. I Gminny Konkurs Ortograficzny
    Organizator: SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • III miejsce: Julia Kwiecień
      Nauczyciel: Katarzyna Erbel
  9. Spółdzielnia uczniowska
    Organizator: ŚRSU w Kielcach
    • II miejsce w wynikach gospodarczych za rok 2011 – Szkolna SU
      Nauczyciele: Dorota Krzosa, Sylwia Kozińska
  10. Konkurs Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”
    Organizator: PSP w Kazimierzy Wielkiej
    • I miejsce – eliminacje gminne, eliminacje powiatowe: Julia Kwiecień
      Nauczyciel: Piotr Kwiecień
  11. IX Mały Konkurs Recytatorski “Świat wokół nas”
    Organizator: SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • Eliminacje szkolne: Maria Wojas kl. I A, Patrycja Garbarz kl. I B, Oliwia Makieła kl. II A, Natalia Tytko kl. II A, Maja Klimczyk kl. II A, Roksana Terpińska kl. II A, Alicja Przebieracz kl. II A, Kapcer Sambór kl. II B, Adam Kolanoś kl. II B
      Nauczyciele: Jolanta Brodko, Jolanta Oleś, Dorota Sydoryk, Małgorzata Piotrowska, Małgorzata Woźniak
  12. IX Mały Konkurs Recytatorski “Świat wokół nas”
    Organizator: SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej
    • Eliminacje gminne, III miejsce: Oliwia Makieła kl. II A
    • Wyróżnienie: Maria Wojas, kl. I A
      Nauczyciel: Dorota Sydoryk, Jolanta Brodko
  13. Konkurs plastyczny “20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”
    PSP w Kazimierzy Wielkiej
    • II miejsce: Alicja Przebieracz kl. II A
      Nauczyciel: Dorota Sydoryk
  14. Konkurs Palm i Pisanek Wielkanocnych
    Organizator: Muzeum Ziemi Koszyckiej
    • I miejsce: Sebastian Maderak, Oliwia Makieła
    • I miejsce: Jowita Książek
      Nauczyciel: Ewa Gołdyn
  15. II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
    Organizator: SSP w Zięblicach
    • I miejsce: Wiktoria Wojas
      Nauczyciel: ks. Leszek Puchała
  16. I Powiatowy i IX Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych
    Organizator: SSP w Cudzynowicach
    • II miejsce, wyróżnienie za kostiumy, wyróżnienie za kreację aktorską dla Jowity Książek
      Nauczyciel: Teresa Szlęk
  17. Ogólnopolski Konkurs Pożarniczy. Etap wojewódzki: “Młodzież zapobiega pożarom”
    Organizator: PSP w Kielcach
    • V miejsce: Julia Kwiecień
      Nauczyciel: Piotr Kwiecień
  18. Gminny Konkurs Plastyczny dla klas I – III z okazji Roku Janusza Korczaka “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
    Organizator: SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • I miejsce: Kacper Sambór
    • II miejsce: Gabriela Wieczorek, Alicja Przebieracz
    • III miejsce: Wiktoria Nowak
    • Wyróżnienie: Anna Więckowska, Zofia Możdżeń, Natalia Duda, Wioletta Pielka
      Nauczyciele: Małgorzata Piotrowska, Jolanta Oleś, Dorota Sydoryk, Maria Głogowiecka
  19. Gminny Konkurs Literacki dla Klas IV – VI z okazji Roku Janusza Korczaka “Nie ma dzieci – są ludzie”
    Organizator: SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej
    • I miejsce: Julia Kwiecień
    • II miejsce: Zuzanna Kolanoś
    • III miejsce: Piotr Dziula
    • Wyróżnienie: Nikola Pietras, Wiktoria Menkała
      Nauczyciel: Katarzyna Erbel
Skip to content