Być bibliotekarzem
„Wiedza to skarb, a praktyka to klucz do niego”- Thomas Fuller
Praktyczną stronę zawodu bibliotekarza mogły poznać uczennice, które zaangażowały się w pracę na rzecz naszej szkolnej biblioteki.
Były to: z klasy 7a – Natalia Kurek, Iza Zielińska i Natalia Małek, z klasy 5a- Maria Kurek, Magdalena Borycka i Kornelia Zielińska, z klasy 6a- Alicja Zygadlewicz, Kaja Adamczyk oraz Antonina Ptak.
Pod kierunkiem p. Doroty Habas poznały zasady udostępniania zbiorów oraz praktyczną stronę obsługi czytelnika. Czas spędzony w Bibliotece Szkolnej sprzyjał nawiązywaniu relacji, integracji oraz zdobywaniu nowych doświadczeń.

