czwartek, 25 czerwca, 2026
2025/2026Konkursy i osiągnięcia

Mam supermoce

„Każdy ma w sobie supermoc, która może zmieniać świat na lepsze.” 
Uczennice naszej szkoły – Oliwia Kamieniarz z kl. 3a i Anastazja Kawalec z kl. 1b – wzięły udział w konkursie graficznym pod nazwą „BY ŚWIAT BYŁ LEPSZY”.
Dziewczynki wykonały piękne prace, w których ukazały, że nawet najmniejsze supermoce mogą wnosić do świata wiele dobra, wrażliwości i życzliwości. 
Dziękujemy Oliwii i Anastazji za zaangażowanie oraz udział w konkursie.
Pani Dyrektor Katarzyna Erbel wręczyła uczennicom pamiątkowe dyplomy, a pani Paulina Malec – opiekunka konkursu, przygotowała drobne upominki.
Życzymy dalszych sukcesów, wielu inspiracji oraz rozwijania i pielęgnowania swoich talentów. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Powiązane zdjęcia:

Przejdź do treści