„Każdy powinien stworzyć własną definicję sukcesu”.
Uczniowie: Igor Sambór, Jan Oracz i Jakub Wilk dostarczyli nam powodów do dumy i szczęścia, osiągając bardzo wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach.
Igor Sambór (kl. 8b) zdobył tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z biologii. Uzyskał drugi najlepszy wynik w województwie 👏👏👏
Jan Oracz (kl. 8c) zakończył zmagania konkursowe z bardzo wysokim wynikiem, uzyskując tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z biologii.
Jakub Wilk (kl. 7a) osiągnął tytuł podwójnego finalisty Konkursu z języka polskiego i Konkursu z języka angielskiego, plasując się na liście uczestników z bardzo wysokim wynikiem.
Igorze i Janku, już za trzy miesiące zostaniecie absolwentami naszej szkoły. Życzymy Wam dalszych sukcesów. Realizujcie swoje pasje, wytrwale dążcie do celu, twórzcie własną definicję sukcesu, a my z radością i dumą będziemy śledzić Wasze losy.
Kubo, „Cel, to coś do czego dążysz. Sukces, to droga, którą pokonujesz, aby osiągnąć cel.” Gratulujemy Ci podwójnego tytułu Finalisty uzyskanego w klasie 7. To ogromny sukces. Jesteśmy z Ciebie dumni.
Gratulujemy opiekunkom uczniów: pani Wioletcie Koziarze (biologia), pani Katarzynie Erbel (język polski) oraz pani Jolancie Kochańczyk (język angielski).
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie.

Powiązane zdjęcia:

Skip to content