Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

W piątek, 24 maja 2024r., na obiektach sportowych SSP 3 odbywały się gminno-powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym.
Aż 6 drużyn dziewcząt i 4 drużyny chłopców startowały w biegu 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu długim (600 i 1000m).
Każdy zawodnik startował we wszystkich 4 konkurencjach i zdobywał punkty dla drużyny.
Po zliczeniu wszystkich wyników okazało się, że nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce. 👏👏👏
Zdobyły aż 692 punkty i uległy tylko drużynie SP3 ( 741).
Złotą medalistką – z najlepszym wynikiem wśród wszystkich dziewcząt została Kamila Bryła – 182 pkt. Kamila to nasza multimedalistka – zdobyła jeszcze 2 srebrne medale w rzucie piłeczką 35 m i biegu długim ( 2.19,0). 🏆
Brązowy medal w biegu na 60 m uzyskała Oliwka Kwiecień. Oliwia także wywalczyła drugi wynik drużyny : 161pkt. 🏆
SSP1 na zawodach w czwórboju reprezentowało aż 10 dziewcząt. Wspaniałe, ambitne, chętne sportsmenki: dziękujemy za ogromne zaangażowanie tej grupy w sport szkolny !