Pieszy rajd klasy 4a

Rajdy piesze nieustannie zyskują na popularności. Cieszą się uznaniem zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych. 🌞🚶🚶🚶
W tym roku klasa 4a wraz z opiekunkami, paniami Anną Macugą i Kingą Zawadą-Korczak, rozpoczęła swój rajd od wyjścia ze szkoły, metą była świetlica w miejscowości Broniszów.
Po spokojnej, ale i czasami ekstremalne trasie na wszystkich na miejscu czekała niespodzianka. Zjeżdżalnia i namiot, które przygotowali dla nas strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kazimierzy Wielkiej oraz poczęstunek zakupiony przez rodziców.
Pierwszymi gośćmi byli bibliotekarze MGIP Biblioteki Publicznej w Kazimierzy Wielkiej, którzy przygotowali dla nas gry, zabawy, pytania i zagadki. Strażacy z OSP w Sędziszowicach przyjechali z torem przeszkód, który został przez wszystkich pokonany. 🙂 Poznawaliśmy sprzęt ratujący życie.
To nie był koniec niespodzianek, odwiedziły nas panie dyrektorki: Monika Szaleniec, Dorota Rusiecka, także panie Jolanta Brodko i Renata Kras-Borycka, przyjechały ze słodkim poczęstunkiem, piniatą, gdzie o każdego cukierka młodzież walczyła bardzo zacięcie. Ognisko rozpaliła pani dyrektor, jak na harcerkę przystało, poszło to bardzo sprawnie i szybko. Kiełbaski pieczone, piosenki harcerskie i tańce, film, popcorn. Intensywnie i wesoło, tak minęły nam dwa dni poza domem i szkołą.
Kochani rodzice, dziękujemy za przygotowanie i pomoc w przedsięwzięciu jakim jest rajd pieszy.

Powiązane zdjęcia:

Skip to content