Oliwia Kwiecień (7a) laureatką Konkursu Ziemiańskiego
OLIWIA KWIECIEŃ z kl. 7a została LAUREATKĄ 1 miejsca etapu wojewódzkiego Konkursu Ziemiańskiego!
Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Ziemianie polscy w XX wieku. Ślady ziemiaństwa w krajobrazie, kulturze, społeczeństwie”. W swojej pracy Oliwia dokonała analizy losów ziemiaństwa z naszego regionu oraz ich spuścizny.
Komisja konkursowa przyznała Oliwii 1 miejsce w województwie! Tym samym Oliwia zyskała awans do etapu ogólnopolskiego i została jego finalistką! Przed Oliwią teraz egzamin i ,,obrona” pracy na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w pięknym dworze w Goszycach. Opiekunką Oliwii jest p. Monika Anielska. Trzymamy kciuki, Oliwio!!! Powodzenia!


