Literackie wianki w Plechowie

Kolejne spotkanie literackie „Pod lipami” w parku dworskim w Plechowie połączone z rzucaniem wianków na wodę zwieńczyło kończący się rok szkolny.
„Poloneza czas zacząć…” Te słowa zabrzmiały w słoneczny sobotni wieczór, 22 czerwca 2024, gdy grupa uczniów naszej szkoły w niezwykle oryginalny sposób zaprezentowała epopeję narodową „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.
Dziękujemy Państwu Alicji i Grzegorzowi Traczom za miłe przyjęcie i stworzenie cudownej atmosfery. To dla nas zaszczyt móc uczestniczyć w kolejnych literackich spotkaniach.
Dziękujemy panu Czesławowi Kowalskiemu, Dyrektorowi KOK, oraz panu Sebastianowi Oraczowi za pomoc w realizacji projektu.
Serdeczne podziękowania kierujemy do panów Sebastiana Gawła, Live Music Gaweł Sebastian, oraz Kamila Urantówki i Adama Kalinowskiego za pomoc w realizacji naszych artystycznych pomysłów. 🥰
W montażu słowno- muzycznym przygotowanym przez panie Monikę Anielską i Katarzynę Erbel wystąpili uczniowie: Amelia Zielińska, Jakub Wilk, Emilia Borycka, Oliwia Kwiecień, Emilia Purchla, Kacper Bryła, Bartosz Rusiecki.

Powiązane zdjęcia:

Skip to content