,,Jedynka dodaje skrzydeł”
,,Jedynka dodaje skrzydeł”
Pod tym pięknym, motywującym hasłem 25 czerwca odbyła się w naszej kochanej szkole gala podsumowująca rok szkolny 2025/2026.
Pani Dyrektor Katarzyna Erbel i Pani Wicedyrektor Aneta Gądzik nagrodziły uczniów klas 1-7 za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w licznych konkursach i zawodach sportowych oraz zaangażowanie w życie szkoły.

