Fantastyczni lekkoatleci

Sportowcy Jedynki wracają po długiej przerwie na stadionowe areny.
27 maja 2022r drużyna chłopców zajęła 1. miejsce na powiatowych zawodach w czwórboju. Dziewczęta zajęły 2. miejsce. Po wielu miesiącach bez startów Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki. Dawid Jachna miał najlepszy rezultat w biegu na 60 m ( 8,34s). Najlepszy skok oddał Mateusz Wójcik ( 4,30m). Cała drużyna zdobyła 706 punktów. Pierwsze miejsce chłopców dało im kwalifikacje do zawodów wojewódzkich.
Wśród dziewcząt najszybciej pobiegła Maja Skuta ( 9,47s). Maja także oddała najdłuższy skok 3,70. Rekord w rzucie piłeczką palantową należy do Gabrysi Szymańskiej ( 27, 20), która także najlepiej pobiegła w biegu długim.

Spośród wszystkich zawodników Dawid Jachna z klasy 7c uzyskał drugi wynik i zdobył srebrny medal. Gabrysia Szymańska i Maja Skuta z klasy 7 b zdobyły dla siebie medale za drugie i trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej.
Gratulujemy wszystkim wyników i wspaniałej sportowej postawy.
A oto Nasi reprezentanci: Blanka Baczyńska, Julia Chwalik, Julia Pleszyńska, Maja Skuta, Nikola Słabosz, Gabriela Szymańska, Dawid Jachna, Oliwier Marzec, Michał Porębski, Igor Rakoczy, Kacper Stępień, Mateusz Wójcik.