Brawo, Jedynka!

Cudowna, jesienna pogoda sprzyjała dziś naszym sportowcom. Na stadionie MLKS Sparta 18 października rozgrywano drużynowe i indywidualne biegi przełajowe. Najlepszych biegaczy ma Jedynka w grupie chłopców klas 8: to oni zajęli 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej i zdobyli wszystkie medale indywidualnie. Zwyciężył Dawid Jachna, srebro dla Michała Porębskiego, a brąz dla Szymona Treli. W drużynie pobiegli jeszcze Mateusz Wójcik, Maciej Malec Oliwer Marzec i Kacper Bryła. Puchar za I miejsce w drużynie zdobyły także dziewczęta klas 7-8a wśród nich najlepsza była Weronika Kochańczyk. Jedynkę reprezentowały także Zuzanna Krawczyk , Alles Thomas, Angelika Rycaj i Kamila Kwaśna. Uczniowe klas 4,5 i 6 tez dobrze zaprezentowali swoje umiejętności: Oliwia Kwiecień zdobyła srebro, Maja Czapla brąz, a wśród chłopców klas 4 Ignacy Najman świetnie finiszował i zajął drugie miejsce. Drużyny klas 5-6 zajęły 3 miejsce. Dziękujemy wszystkim za wielkie emocje, gratulujemy udanego startu i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.